مقالات

گوشواره طلا حلقه ای بزرگ

گوشواره طلا حلقه ای بزرگ

گوشواره یکی از اکسسوری هایی است که اغلب افراد برای تکمیل استایل خود از آن استفاده می کنند. استفاده از گوشواره منحصر به خانم ها نیست و آقایان نیز می توانند متناسب با سبک و استایل خود از گوشواره استفاده کنند؛ اما یکی از انواع گوشواره هایی که خانم ها بیشتر آن را ترجیح می دهند، گوشواره طلا حلقه ای بزرگ است.

گوشواره حلقه ای بزرگ همواره یکی از اکسسوری های ترند بوده است اما در یک سال اخیر طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

با توجه به همین موضوع در این مطلب از گارنت می خواهیم در مورد گوشواره طلا حلقه ای بزرگ صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

گوشواره طلا حلقه ای بزرگ برای افرادی با صورت کشیده و لاغر

این نوع از گوشواره مناسب افرادی است که صورت کشیده و لاغر دارند. در واقع در اولین نگاه کشیدگی صورت این افراد توجه را جلب می‌کند. در این حالت، نسبت طول صورت به عرض آن، بیشتر از سایر شکل‌هاست. صورت‌هایی که گونه‌ها در آن برجسته نیستند و امتداد پیشانی و چانه تقریبا در یک راستا است.

گوشواره مناسب برای خانم‌هایی که صورت کشیده دارند، مدل حلقه ای بزرگ است. مدل‌هایی که دارای انحنای بیشتر، مخصوصا در قسمت پایین باشند. این مدل‌ها به صورت این افراد حالت گردی بیشتری می‌دهند؛ بنابراین ظاهری متعادل ایجاد می‌کنند.

این افراد هرگز نباید به سراغ مدل های باریک و کشیده بروند؛ زیرا باعث خواهد شد تا صورت آن ها بسیار لاغرتر از حالت طبیعی نشان داده شود.

 

گوشواره حلقه ای بزرگ طلا برای افرادی با صورت مربعی شکل

در صورت های مربعی شکل، پهنای پیشانی و پهنای چانه با هم برابر هستند. چانه این افراد مربعی یا تخت است. پیشانی نیز با خط رویش موها هم راستا است. در صورت مربعی طول و عرض صورت با هم برابر هستند. یکی از بهترین مدل های گوشواره برای این صورت ها، گوشواره های دایره ای یا همان حلقه ای است زیرا تعادل خوبی در صورت ایجاد می‌کنند. گرد و دایره‌ای بودن این اشکال سبب می‌شود تا خطوط تیز و شکننده در صورت مربعی کمتر دیده شود.

انتخاب گوشواره هایی که دارای زاویه باشند برای این افراد مناسب نیست و باعث خواهد شد تا فرم صورت بیشتر به چشم بیاید.

 

گوشواره حلقه ای بزرگ برای افرادی با موهای بلند

شاید برای شما جالب باشد که بدانید مدل مو هم می تواند در انتخاب نوع گوشواره بسیار مهم باشد. البته برخی از افراد بی توجه به این مورد هستند و به همین دلیل در اغلب موارد ظاهر مناسبی نمی توانند داشته باشند. اگر می پرسید که گوشواره حلقه ای بزرگ مناسب چه کسانی است باید بگوییم که گوشواره‌های بزرگ در میان موهای بلند و پریشان، جلوه خاص و زیبایی دارد.

اگر موهایتان بلند است و دارای کمی جسارت هستید بهتر است که گوشواره‌های بزرگ و آویزان انتخاب کنید. ضمنا، گوشواره‌های آویزانِ و بلند، در امتداد مسیر موها قرار گرفته و زیبایی و زنانگی را بیشتر نشان می‌دهند.

اگر موی کوتاه دارید بهتر است گوشواره خود را از میان مدل های ریزتر و کوچکتر انتخاب کنید. البته اگر قرار است در یک مراسمی شرکت کنید که دوست دارید نظرها را به سمت خود جلب کنید. گوشواره بزرگ حلقه ای برای شما هم می تواند یک گزینه جسورانه و جذاب باشد.

گوشواره طلا حلقه ای بزرگ

گوشواره طلا حلقه ای بزرگ

گوشواره حلقه ای بهتر است یا گوشواره بیضی؟

یکی از مدل های نزدیک به گوشواره های حلقه ای، گوشواره های بیضی شکل هستند. اگر صورت شما حالت قلبی شکل دارد؛ بهتر است به جای گوشواره حلقه ای بزرگ طلا به سراغ گوشواره بیضی بروید. این نوع صورت ها بالای صورت پهن و پایین آن نازک است. به این دلیل، مناسب ترین گوشواره، گوشواره بیضی شکل است که در بالا نازک و در پایین پهن باشد.

 

خرید گوشواره بزرگ حلقه ای طلا

اگر قصد خرید گوشواره حلقه ای را دارید ما در گالری طلا و جواهری گارنت انواع مختلفی از گوشواره های حلقه ای را برای شما موجود کرده ایم. این نوع از گوشواره ها هرگز از مد نخواهند افتاد و به شما یک چهره مدرن خواهند داد. حتی استفاده از گوشواره های حلقه ای بزرگ در کمتر نشان دادن سن شما هم موثر خواهد بود. برای دیدن انواع مختلف گوشواره می توانید از بخش گوشواره ها در سایت، مدل های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *