کلیه اصول و رویه‌های سایت جواهری گلد گارنت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. بنابراین کاربران این سایت نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران هستند.
توجه داشته باشید در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین سایت، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های جواهری گلد گارنت ایجاد شود، در همین صفحه منتشر می شود.
کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت گالری مجموعه گلد گارنت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه، قبول شرایط خرید، عضویت، قوانین و مقررات مربوطه است.
قوانین مرتبط با محصولات
تعهد به ارائه محصولات باکیفیت از اصلی‌ترین ارزش‌هایی است که مجموعه‌ی جواهری گلد گارنت عمیقا به آن پایبند است. در واقع تضمین کیفیت محصولات مجموعه‌ی جواهری گلد گارنت عامل اصلی جذب مشتری است که نگاه‌ها را به خود می‌خواند و ارتباطی عمیق شکل می‌دهد.
از این‌رو استفاده از سنگ‌های غیر درجه یک در تولید محصولات جواهری گلد گارنت تعریف نشده است. بنابراین حتی در صورتی هم که مشتری برای سرشکن کردن قیمت، مایل به استفاده از سنگ‌‌های درجه ۲ در سفارش خود باشد، مجموعه‌ی جواهری گلد گارنت از پذیرفتن این سفارش معذور خواهد بود.
هنگام سفارش از این مجموعه ۳۰ درصد از قیمت محصول به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود و مابقی در حین آماده سازی یا در مراحل نهایی آماده سازی سفارش و قبل از ارسال تسویه می‌گردد. در صورت انصراف از سفارش این پیش پرداخت قابل عودت نیست و به مشتری باز نمی‌گردد.
این قانون برای زمان خرید محصول نیز صادق است و در صورتی که مشتری تا یک ماه بعد از تاریخ مقرر برای دریافت محصول خود اقدام نکند، معامله فسخ می‌شود اما مبلغ پیش پرداخت به مشتری بازگردانده نمی‌شود.
کلیه محصولات جواهری گلد گارنت دارای شناسنامه می‌باشد. بنابراین هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از طرح کالاها غیرمجاز است و پیگرد قانونی دارد.
تنها راه های ارتباطی مورد تایید ما با شما، پایگاه رسمی سایت، آدرس و شماره تلفن مندرج در قسمت تماس با ما در این سایت می‌باشد.
کلیه محتویات وب سایت جواهری گلد گارنت نیز شامل قانون کپی رایت می‌باشد و به وب سایت برند گلد گارنت تعلق دارد.
قوانین مرتبط با حریم شخصی کاربران
وب سایت جواهری گلد گارنت برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت، اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس و … را از کاربران درخواست می‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.
در این راستا جواهری گلد گارنت برای توسعه سایت خود از تکنولوژی‌های مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت بهره می‌گیرد.
قوانین مربوط به مجموعه جواهری گلد گارنت
• تمامی شرایط و قوانین مندرج در سایت جواهری گلد گارنت، در شرایط عادی قابل اجرا است. بنابراین در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده، وب سایت جواهری علپور هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
• روز کاری در قوانین مربوط به مجموعه جواهری گلد گارنت به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی است. بنابراین کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
• سایت جواهری گلد گارنت نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان سراسر کشور برسد. از این رو در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام حمل و تحویل، خسارت وارده به عهده مجموعه جواهری گلد گارنت خواهد بود.
• کلیه محتواها اعم از توضیحات، فیلم‌ها و عکس‌های موجود در سایت جواهری گلد گارنت متعلق به این مجموعه است. بنابراین هر گونه استفاده از آن‌ها بدون ذکر منبع شامل قانون کپی رایت خواهد بود.