مقالات

دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر

دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر

یکی از نمادهایی که از زمان های قدیم در زيورآلات مورد استفاده قرار می گرفته چشم نظر بوده است. امروزه نیز شاهد استفاده گسترده طرح چشم نظر با رنگ های مختلف در طلا و جواهرات به ویژه دستبند طلا زنانه بافت هستیم. در طول دوره های تاریخی تا به امروز از چشم نظر برای دور کردن انرژی منفی از اشخاص می شود. اکنون از طرح چشم نظر در دستبند طلا زنانه بافت علاوه بر معنی و مفهومی که دارد به عنوان جنبه تزئینی نیز استفاده می شود. این طرح به قدری محبوب است که علاوه بر دستبند در سایر اکسسوری‌ ها مانند گردنبند، گوشواره، مدال، انگشتر و پابند نیز استفاده می شود.

 

استفاده از نماد چشم نظر در زيورآلات چه معنایی دارد؟

بیشتر افراد از چشم نظر در زيورآلاتی مانند دستبند طلا زنانه بافت هم به عنوان زیبایی و هم به خاطر معنایی که پشت آن نهفته است، استفاده می کنند. در واقعیت مردم اعتقاد دارند استفاده از دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر هم استایل را شیک و زیباتر می کند و هم از چشم بد دور می کند. زيورآلات چشم نظر علی الخصوص دستبند طلا بافت برای نوزادان تازه متولد شده طرفداران زیادی دارد؛ اما به معنای آن نیست که فقط مختص به نوزادان است بلکه خانم ها و حتی آقایان می توانند دستبند طلا بافت چشم نظر داشته باشند.

هدف از استفاده طرح چشم نظر در زيورآلات دفع انرژی منفی و نظر بدخواهان است؛ همچنین این نماد توانسته است روی صنعت مد و طراحی تأثیر چشمگیری بگذارد. هنگامی که حرف از طراحی و مد و استفاده از طرح های مختلف در اکسسوری‌ ها به میان می آید، چشم نظر فقط نشان دهنده مذهب، فرهنگ یا افسانه نیست. طی چند سال اخیر چشم نظر به عنوان طرحی مد روز پذیرفته شده و برای زینت دادن به زيورآلات مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر چشم نظر یکی از محبوب ترین طرح ها در ساخت زيورآلات و آکسسوری هاست که بین خانم و آقایان طرفداران مخصوص به خود را دارد.

دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر

دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر

دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر سه نوع متفاوت دارد که می تواند از نوع دستبند آویزدار با آویز چشم نظر، دستبند چرم با پلاک مزین به چشم نظر یا دستبند طلا زنانه بافت با حلقه چشم نظر باشد. طلا ارزش مادی و ماندگاری بالایی دارد؛ به همین علت بهترین گزینه برای ساخت جواهرات است، حال اگر در ساخت دستبند طلا زنانه بافت از نماد چشم نظر استفاده شود علاوه بر دور کردن چشم زخم و انرژی های منفی می تواند ماندگاری بالایی هم داشته باشد. این مدل دستبندها با توجه به ظاهر شکیل و زیبایی که دارند برای استفاده روزمره حتی مهمانی ها گزینه مناسبی است.

 

انواع رنگ چشم نظر در دستبند طلا زنانه بافت

اصلی ترین رنگ چشم نظر آبی و سفید است؛ اما از دیگر رنگ ها نیز به عنوان چشم نظر نام برده می شود که هر کدام معنایی دارد:

  • رنگ نارنجی: رنگ نارنجی چشم نظر نشان دهنده حفاظت از روح شخص، شادی، انگیزه و افزایش خلاقیت است.
  • رنگ آبی تیره: چشم نظرهایی که به رنگ آبی تیره هستند روی جواهراتی همچون دستبند طلا زنانه بافت، گردنبند و گوشواره حک می شود تا شخص را از اتفاقات بد دور کند.
  • رنگ سبز تیره: استفاده از چشم نظر با رنگ سبز تیره در دستبند طلا زنانه بافت، چشم بد و انرژی های منفی را از افراد دور کرده و موجب می شود شور و نشاط وارد زندگی شود.
  • رنگ سفید: استفاده از چشم نظر سفید در دستبند طلا زنانه بافت کمک می کند قدرت تمرکز افراد افزایش پیدا کند.
  • رنگ خاکستری: چشم نظر با رنگ خاکستری که در دستبند طلا زنانه بافت استفاده می شود از جمله اکسسوری هایی است که در نگاه اول جذاب به نظر می رسد؛ زیرا می تواند شما را از غم و اندوه دور کرده و آرامش به شما انتقال دهد.

 

خرید دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر از گالری طلا و جواهرات گارنت

استفاده از چشم نظر در زيورآلات به ویژه دستبند طلا زنانه بافت سابقه تاریخی دارد؛ چون علاوه بر زیبایی برای دور کردن انرژی های منفی و چشم بد مورد کاربرد دارد. در ویترین فروشگاه طلا و جواهری گارنت انواع مختلفی از دستبند طلا زنانه بافت چشم نظر با رنگ بندی های مختلف وجود دارد که می توانید در صورت تمایل آنها را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *