با گلدگارنت بدرخشید

درباره گارنت …
در سال ۱۳۵۸ آقای داوود پیرزاده اشرف توسط برادر بزرگتر خود وارد حوزه طلا و جواهر شدند. بعد از گذشت دو سال و در نتیجه علاقه وافر ایشان به این حرفه، آقای پیرزاده تصمیم گرفتند به صورت تخصصی وارد بازار طلا و جواهر شوند. در نتیجه کار خود را با دادن سفارش به کارگاه های طلا و پخش آن در سطح اردبیل و تهران آغاز کردند. شاید جالب باشد بدانید برخی از مدل های طلا که در آن سال ها در اردبیل بسیار پر فروش بود نتیجه طراحی های ایشان است.

در سال ۱۳۷۲ آقای پیرزاده تصمیم به خرید مغازه ایی در جنب بازار طلا فروشان گرفتند و با انتخاب نام ماه برای مغازه کار خود را شروع کردند. اما چندی نگذشت که علاقه ایشان به پخش طلا، باعث شد تا مجددا به کار پخش برگردند. ایشان را می توان از اولین افرادی دانست که در کنار طلا جواهرات لوکس را وارد بازار طلای اردبیل کردند.

گلدگارنت نگین شهر اردبیل

در سال ۱۳۸۵ ایشان به دلیل داشتن تجربه زیاد و برخورداری از حسن شهرت به عنوان بازرس اتحادیه رسمی طلا فروشان اردبیل انتخاب شدند.

در نهایت بعد از آن که در کار پخش توانستند به اهداف خود دست پیدا کنند در سال ۱۳۹۳ مدیریت گالری را به صورت مستقیم بر عهده گرفتند و نام گالری را از ماه به گارنت تغییر دادند. از همان سال های ابتدایی تا امروز تلاش ایشان برای ایجاد تغییراتی در بازار طلا و جواهر اردبیل بوده است. ایشان با آوردن طلا از کشورهای مختلف مانند دبی، سعی کردند تا مردم اردبیل را با طرح های دیگر کشورها آشنا کنند.

ایشان همواره تاکید بر خدمت به مشتری دارند. به ویژه در سال های اخیر که اغلب مردم از لحاظ اقتصادی متحمل فشارهای سنگین هستند با دادن پیشنهادات و مشاوره های لازم امکان کسب سود را برای مشتریان خود فراهم می کنند.