مقالات

خرید پلاک طلای سکه مدل الیزابت

خرید پلاک طلای سکه مدل الیزابت

یکی از پلاک‌های پرفروش چند وقت اخیر، آویز گردنبند طلا مدل سکه است. البته این نوع پلاک با نام پلاک طلای سکه الیزابت هم شناخته می‌شود. در این مطلب می‌خواهیم درباره این نوع پلاک بیشتر صحبت کنیم. در ادامه با گارنت همراه باشید.

 

پلاک طلای سکه ای چیست؟

پلاک طلای سکه‌ای انواع مختلفی دارد که نمونه پرفروش آن مدل الیزابت است. همان‌طور که از نام این پلاک مشخص است این کار حالت سکه‌ای و گرد دارد و طرح روی سکه در اغلب موارد طرح یکی از افراد مشهور در تاریخ یا طرح سکه قدیمی است.

 

پلاک طلای سکه مدل الیزابت برای چه کسانی مناسب است؟

این پلاک آویز مناسب برای خانم‌هاست و شمای کلی آن سکه‌ای است که منقش به تصویر الیزابت ملکه انگلستان است. خانم‌هایی که به سایر فلزات حساسیت دارند، می‌توانند بدون نگرانی، در تمام طول روز از این پلاک آویز استفاده کنند و آن را به زیورآلات خود بیندازند.

 

تاریخچه پلاک طلای سکه الیزابت

این پلاک از جنس طلا بوده و نیم رخ الیزابت ملکه انگلستان روی این پلاک حکاکی شده است. زندگی ملکه انگلیس آنقدر جذاب بوده که باعث ساخته شدن آثار هنری و سینمایی زیادی در سراسر دنیا شده است. ملکه الیزابت برای شهروندان کشور خودش سمبلی از قدرت و ثروت به حساب می‌آید و ریسه گالری از همین موضوع برای ساخت پلاک طلا الیزابت الهام گرفته است.

خرید پلاک طلای سکه مدل الیزابت

خرید پلاک طلای سکه مدل الیزابت

پلاک سکه ای الیزابت را چگونه استفاده کنیم؟

اینکه این اکسسوری را به صورت تنها استفاده کنید یا با یک اکسسوری دیگر ست کنید، بستگی به سلیقه شما دارد؛ اما در اغلب موارد این نوع پلاک با یک زنجیر ساده دیگر یا مدل‌های سکه‌ای ریزتر استفاده می‌شود.

 

پلاک طلای الیزابت یک هدیه منحصر به فرد

انتخاب طلا همیشه باعث خوشحالی خانم‌ها می‌شود. قطعاً هدیه‌هایی که در آن از طلا استفاده شده، یکی از ارزشمندترین هدیه‌هایی هست که می‌توان به خانم‌ها تقدیم کرد. در کنار تمام زیبایی‌هایی که طلا دارد، خواص طلا هم برای خانم‌ها بسیار مناسب است و همین موجب شده که استفاده از طلا به امری اجتناب‌ناپذیر برای آن‌ها تبدیل شود. استفاده‌ی روزانه از طلا، به کاهش تپش قلب و کنترل فشارخون کمک می‌کند. همچنین طلا در شادابی روح و سلامت، تأثیر به سزایی می‌گذارد. این فلز به خاطر طبیعت گرمی که دارد به قلب نیرو می‌بخشد و باعث تقویت روند فعالیت ارگانیسم خانم‌ها می‌شود.

 

پلاک الیزابت نماد چیست؟

همان‌طور که مشخص است جنس پلاک طلا الیزابت از طلاست و رنگ طلایی، علاوه بر خیره کنندگی، روانشناسی جالبی هم دارد. نمادی برای دانش، موفقیت، ثروت، مهربانی و سخاوت هست. اگر رنگ طلایی از طیف تیره باشد، نشان‌دهنده‌ی انرژی معنوی و اگر از طیف روشن‌تر باشد، نشان‌دهنده‌ی ثروت و قدرت است. اگر به رنگ طلایی علاقه دارید، شخصی دوست داشتنی و متعهد هستید که دیگران در حضور شما احساس خوبی پیدا می‌کنند.

 

قیمت پلاک طلای الیزابت

قیمت پلاک طلای الیزابت به وزن آن بستگی دارد. این کار در وزن‌های مختلفی ساخته شده و در بازار موجود است. در صورتی که بخواهید این کار را برای کادو بخرید بهتر است که به سراغ مدل‌های کم وزن بروید. در صورتی که قصد سرمایه گذاری دارید کارهای سنگین وزن تر برای شما مناسب‌تر هستند. البته هنگام خرید به کارمزد کار توجه کنید. با توجه به نوع طراحی پلاک طلای سکه‌ای کارمزد آن می‌تواند متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *