مقالات

خرید طلا کادویی ارزان

خرید طلا کادویی ارزان

طلا یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن است. برخی از افراد ممکن است که فکر کنند خرید طلا به‌عنوان هدیه فقط مخصوص افرادی است که قرار است هزینه زیادی بکنند، اما این یک تفکر اشتباه است؛ زیرا شما می‌توانید با بودجه کم هم به سراغ خرید طلا کادویی ارزان بروید.

روزانه افراد زیاد جهت خرید طلای کادویی به ما مراجعه می‌کنند. ما در گارنت سعی می‌کنیم با دادن مشاوره به آن‌ها، کمک کنیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.
با توجه به همین موضوع قصد داریم در این مطلب هم در مورد خرید طلا کادویی ارزان با شما صحبت کنیم. ما به شما توصیه می‌کنیم حتماً در این مطلب با ما همراه باشید؛ زیرا قول می‌دهیم در خرید طلای کادویی به شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

طلای کادویی ارزان قیمت

به انواع طلاجاتی که به دلایلی مانند عیار کم، وزن پایین، اجرت ساخت کم یا هر عامل دیگری قیمت پایینی دارند، طلای ارزان گفته می‌شود. طلاهای ارزان در طرح‌های مختلفی در بازار موجود هستند از لحاظ اقتصادی گزینه‌های به صرفه و مناسبی به نظر می‌رسند، طلای ارزان گفته می‌شود که امروزه به دلیل قیمت بالای طلا بسیار مورد استقبال قرارگرفته‌اند.

خرید طلا کادویی ارزان

خرید طلا کادویی ارزان

مزایای خرید طلا کادویی ارزان

یکی از بزرگ‌ترین مزایایی که هدیه دادن طلا به دیگران دارد، این است که ارزش مادی آن هیچ‌گاه کم نمی‌شود و با گذشت سال‌ها حتی به ارزش آن اضافه می‌شود و به همین دلیل می‌توان به عنوان یک پشتوانه مالی به آن نگاه کرد.

از طرف دیگر شما هر اکسسوری طلایی را که به عنوان هدیه انتخاب کنید، دیگر نگران این نخواهید بود که بعد از مدت کوتاهی تغییر رنگ دهد و با خیال راحت می‌توانید آن را کادو دهید.

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای خرید طلای کادویی این است که حجم بسیار کمی می‌گیرد و افراد به راحتی می‌توانند بدون آنکه نگران مکانی برای نگهداری از آن باشند، در جعبه جواهرات خود از آن استفاده کنند. به عنوان ‌مثال خرید وسایلی مانند کریستال، ظروف کادویی بسیار ریسک است، زیرا اغلب افراد در آپارتمان‌هایی با فضای کوچک زندگی می‌کنند و در کابینت‌های خود فضایی اضافه برای نگهداری این اشیا ندارند.

درنهایت یکی دیگر از مزایای خرید طلا کادویی ارزان این است که اگر فردی آن را دوست نداشته باشد می‌تواند آن را تعویض کند و حتی با گذاشتن مبلغی روی پول فروش آن، طلایی را بخرد که دوست دارد.

 

طلای کادویی ارزان را چگونه پیدا کنیم؟

فاکتورهای زیادی هستند که باعث کاهش یا افزایش قیمت طلا می‌شوند. در ادامه در مورد چند فاکتور مهم که به شما در خرید طلای ارزان کادویی کمک خواهند کرد می‌پردازیم:

طلا کادویی ارزان کم اجرت

اجرت ساخت طلا یکی از فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت طلا است. بعضی از انواع زیورآلات طلا به دلیل پیچیدگی‌های طراحی و ساخت، کارمزد بالایی دارند.
هرچند این طلاها از لحاظ مدل و طرح بسیار زیباتر هستند اما اگر به دنبال خرید طلای ارزان هستید به هیچ وجه چنین جواهرات ظریفی را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم؛ اما در مقابل بعضی از انواع زیورآلات مزد ساخت بسیار پایینی دارند که در اصطلاح به آن‌ها طلای کم اجرت گفته می‌شود. طلاهای کم اجرت بهترین گزینه برای هدیه دادن هستند.

اجازه دهید یک نکته بسیار کاربردی به شما بگوییم انواع مختلف النگو معمولاً کم اجرت‌ترین زیورآلات به حساب می‌آیند.

طلا کادویی ارزان با عیار پایین

به طلا فلزات مختلفی افزوده می‌شود که باعث تغییر در عیار طلا می‌شوند. هرچه عیار طلا پایین‌تر باشد و ناخالصی‌های آن بیشتر شود، قیمت طلا پایین‌تر می‌آید.
در ایران طلای خالص با عیار ۲۴ شناخته می‌شود و هر چه این عدد پایین‌تر بیاید یعنی فلزات آلیاژی و ناخالصی در زیورآلات بیشتر شده و باعث کاهش قیمت طلا می‌شود. با افزایش قیمت طلا در سال‌های اخیر، برای کاهش قیمت طلا و فراهم کردن امکان خرید طلا برای تمام افراد از عیارهای پایین‌تر مانند ۱۴ یا ۱۲ هم استفاده می‌شود.

ظاهر این طلاها هیچ تفاوتی با سایر طلاها ندارد و به هیچ عنوان‌پایین بودن عیار طلا قابل تشخیص نیست. البته هنگام خرید طلا در فاکتور عیار طلا قید می‌شود. در واقع اگر به عنوان هدیه این طلاها رو انتخاب می‌کنید بهتر است به این گزینه توجه داشته باشید.

طلا کادویی ارزان تو خالی

حتماً برای شما هم پیش آمده است که هنگام نگاه کردن به ویترین طلافروشی‌ها متوجه طلاهایی شده‌اید که به نظر بزرگ و سنگین می‌آیند؛ اما هنگام قیمت گرفتن، بسیار شگفت‌زده شده‌اید؛ زیرا قیمت بسیار پایینی داشته‌اند. این طلاها، طلاهای تو خالی هستند که در داخل طرح خود فضای خالی دارند. ازآنجایی‌که داخل قطعات توخالی، خالی است، وزن پایین و درنتیجه قیمت بسیار مناسبی دارند. به همین دلیل طلاهای کادویی توخالی یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه دادن هستند.

معمولاً زیورآلاتی که به صورت توخالی تولید می‌شوند، دستبند و النگو طلا تو خالی هستند. البته لازم به ذکر است که طلاهای تو خالی مانند النگو، از استحکام زیادی برخوردار نیستند و باید هنگام استفاده از آن‌ها بسیار مواظب بود تا ضربه به آن‌ها وارد نشود. در غیر این صورت ممکن است که تغییر فرم بدهند.

خرید طلا کادویی ارزان

خرید طلا کادویی ارزان

خرید طلا کادویی ارزان برای عروس خانم ها

یکی از هدایایی که به عروس خانم‌ها داده می‌شود، طلا است. در مراسم‌هایی مانند عروسی در اغلب شهرها رسم بر این است که اطرافیان یا آقای داماد به عروس خانم سرویس طلا دهد؛ اما با توجه به اینکه سرویس طلا در اغلب موارد سنگین و گران است به همین دلیل انواع نیم ست طلای ارزان به دلیل وزن کمتر و طراحی‌های ساده و اسپرت، انتخاب‌های بسیار مناسبی در این مواقع به حساب می‌آیند.

نیم ست طلا می‌تواند از یک گردنبند ساده و دو عدد گوشواره تشکیل شده است؛ اما بعضی مواقع مواردی مانند انگشترهای نازک یا دستبند نیز در نیم‌ست‌ها دیده می‌شود. یک نکته بسیار مهم که ما به مشتریان گارنت در مراجعه حضوری برای خرید طلا کادویی ارزان یادآوری می‌کنیم این است که سرویس طلای ارزان باید کیفیت خوبی داشته باشد، برای مثال زنجیر سرویس باید از استحکام خوبی برخوردار باشد تا در اثر استفاده پاره نشود. همین‌طور اگر سرویس شامل دستبند است، باید قفل آن محکم باشد تا باز نشود.

اگر سرویس کادویی ارزان قیمت با کیفیت خوب پیدا نکردید بهتر است که از خرید آن صرف نظر کنید و به جای سرویس، انگشتر، آویز یا گوشواره و … بخرید.

 

خرید طلای کادویی ارزان برای کودکان

اگر قصد خرید طلا برای نوزاد یا کودک را دارید بهترین گزینه طلاهای کم قیمت هستند؛ زیرا کودکان معمولاً چندان مراقب وسایل خودشان نیستند، احتمال اینکه آن‌ها را گم کنند به نسبت بالاست.

به همین دلیل اگر تصمیم به خرید طلای کادویی برای آن‌ها دارید حتماً باید به سراغ انواع طلای ارزان بروید. انواع گوناگونی از طلاهایی با طراحی‌های مناسب سنین پایین در بازار موجود است که اکثر آن‌ها بسیار سبک هستند و قیمت مناسبی دارند. این مدل زیورآلات معمولاً در انواع رنگی ساخته می‌شود تا برای سنین پایین مناسب باشند. هنگام خرید طلا برای نوزادان توجه داشته باشید که طلاها دارای لبه تیز و برنده نباشند، زیرا پوست آن‌ها بسیار لطیف است و ممکن است که دچار آسیب شود.

 

سکه کم وزن بخریم یا زیورآلات سبک؟

در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که اگر به دید پشتوانه‌ی مالی به خرید طلا نگاه می‌کنید، می‌توانید به سراغ خرید سکه‌های با وزن کم بروید که برای هدیه دادن گزینه‌های بسیار خوبی به حساب می‌آیند؛ اما زیورآلات به دلیل امکان استفاده‌ای که دارند انتخاب‌های مناسب‌تری هستند از طرف دیگر افراد هنگام استفاده از آن زیورآلات، همیشه به یاد شما خواهند افتاد، این در حالی است که برخی هدایا ممکن است تا سال‌ها مورد استفاده قرار نگیرد.

 

بهترین زمان برای خرید طلای ارزان قیمت کادویی

اگر قصد خرید طلا را در مناسبت‌هایی مانند روز زن، نوروز و … دارید ما توصیه می‌کنیم که خرید طلا را چند روز زودتر انجام دهید و به شب و روز آن مناسبت موکول نکنید. به عنوان مثال اگر قصد خرید کادو طلا برای همسر خود به مناسبت روز زن، روز مادر و یا تولد وی در نظر دارید بهتر است پیش‌تر چند گالری و طلافروشی را ببینید و طلایی که در نظر دارید را از چند جا قیمت بگیرید؛ زیرا در این ایام، مغازه‌های طلافروشی بسیار شلوغ می‌شود و شما نمی‌توانید با خیال راحت، محصول موردنظر خود را انتخاب کنید.

خرید طلا کادویی ارزان

خرید طلا کادویی ارزان

قیمت طلا کادویی ارزان

یکی از سؤالات رایج اغلب مشتریان ما این است که اجرت و عیار طلای ارزان چطور حساب می‌شود؟ در واقع محاسبه قیمت طلای ارزان مانند سایر طلاها است و هیچ فرقی ندارد. برای محاسبه قیمت طلا باید اجرت ساخت، وزن طلا، عیار طلا و چند مورد دیگر را مورد بررسی قرار داد تا قیمت نهایی زیورآلات به دست آید.
هر چقدر طلای شما سبک باشد یا عیار پایین‌تری داشته باشد و اجرت ساخت آن کمتر باشد ارزان‌تر خواهد بود. به همین دلیل اگر به دنبال خرید طلای کادویی ارزان هستید باید به سراغ زیورآلاتی بروید که یک یا چند تا از ویژگی‌های بالا را داشته باشند.

 

طلا کادویی ارزان را از کجا بخریم؟

یک نکته مهم در ارتباط با خرید طلا کادویی ارزان این است که باید خرید خود را از جای معتبر انجام دهید. ما در گالری طلا و جواهرات گارنت انواع طلاهای کادویی ارزان قیمت با کیفیت بسیار مناسب را برای مشتریان عزیز خود موجود کرده‌ایم. شما می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه خود از بین آن‌ها، هدیه خود را انتخاب کنید.

 

خرید آنلاین طلای کادویی ارزان قیمت

در سال‌های اخیر خرید طلا به صورت اینترنتی بسیار رایج شده است؛ زیرا اغلب افراد ترجیح می‌دهند بدون نیاز به گشتن در سطح شهر محصولات متنوع را در حالی که در منزل هستند یا در محل کار خود هستند ببینند و سپس خرید خود را به راحتی و با چند کلیک انجام دهند و آن را درب منزل تحویل بگیرند. ما در گارنت با توجه به درخواست اغلب مشتریان، خرید طلای اینترنتی را از طریق سایت برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم. شما کافی است که به قسمت محصولات سایت بروید و قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا درنهایت بتوانید خرید خود را انجام دهید.

در هنگام خرید در صورت داشتن هرگونه سؤال می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان پشتیبان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *