مقالات

خرید آویز قلب طلا برای مناسبت های مختلف

خرید آویز قلب طلا

یکی از انواع طلاجاتی که به عنوان کادو یا استفاده روزمره خریده می شود، آویز قلب است. آویز قلب طلا طرح ها و وزن های بسیار مختلفی دارد و به همین دلیل می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف باشد. در این مقاله از گارنت می خواهیم درباره اینکه چرا آویز طلای قلب طرفداران زیادی دارد با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 

نماد قلب در طلا و جواهرات

در اغلب موارد برای ساخت انواع طلا و جواهر از طرح های موجود در طبیعت الهام گرفته می شود. یکی از نمادهایی که در طلا و جواهرات بسیار می بینیم قلب است. زیورآلات با نماد قلب، سمبل عشق، دوستی و محبت عمیق هستند. طرح قلب یک تصویر سمبلیک است که احساسات عمیق و رومانتیک و عاشقانه را نشان می‌دهد.

خرید آویز قلب طلا

خرید آویز قلب طلا

انواع آویز قلب طلا

طرح قلب در زیورآلات به اشکال مختلفی وجود دارد که در ادامه در مورد هر کدام به صورت مختصر توضیح خواهیم داد.

  • قلب توخالی: طرح قلب توخالی، یکی را پرطرفدارترین مدل‌های نماد قلب هستند. در این نوع از آویز داخل قلب خالی است و در اغلب موارد زنجیر از داخل آن عبور می کند یا می تواند از داخل قفلی که بالای قلب وجود دارد رد شود. جالب است که بدانید قلب تو خالی نشان‌دهنده‌ی باز شدن قلب شخص هدیه گیرنده برای کسی است که این هدیه را به او داده است.
  • قلب توپر: قلب توپر، نماد عشق و رابطه‌ی عمیق است. آویز قلب توپر طلا می تواند یک گزینه مناسب برای نشان عروس باشد. قلب های توپر در وزن های مختلف موجود است و حتی اگر شما به دنبال یک گزینه مناسب برای هدیه دادن باشید می توانید آویز قلب طلای توپر بخرید.
  • قلب دوتایی داخل یکدیگر: طرح قلب دوتایی، نماد همدلی و تعلق داشتن قلب‌ها (قلب دو نفر) به یکدیگر است. آویز قلب دوتایی داخل هم می تواند یک هدیه رمانتیک باشد و در واقع نشان‌دهنده‌ی این است که قلب تنها زمانی می‎تواند کامل باشد که دو نفر و دو قطعه با هم متحد شوند.
  • قلب بالدار: یکی دیگر از طرح هایی که در چند سال اخیر بسیار پرطرفدار شده است قلب بالدار است. به طور کلی، قلب با بالدار، نمادی از آزادی، روحیه شاد و آزاد است. اگر در متون اسلامی هم مطالعه کرده باشید لب بالدار نمادی از صوفیان اسلام است. در این فرهنگ، قلب با بال، نماد عروج است. اگر به دنبال یک آویز با مفهوم خاص هستید آویز قلب بالدار طلا بهترین گزینه برای شما است.
  • قلب قفل‌دار: قلب قفل دار یکی از طرح های برند تیفانی است. هر چند طرح های مشابه بسیار زیادی در بازار وجود دارد اما قلب قفل دار به عنوان یک آیتم مهم از کالکشن تیفانی به شمار می رود. قلب قفل دار طلا در وزن های مختلف موجود است و برای استفاده روزانه و هدیه دادن بسیار مناسب است.

 

خرید آویز قلب طلا برای خانم ها

طلا و جواهرات با طرح قلب یک هدیه بسیار جذاب برای تمام خانم ها است و بدون شک هیچ خانمی وجود ندارد که از هدیه گرفتن یک آویز قلب طلا خوشحال نشود. البته این نوع ابراز عشق لزوماً مختص زوج‌های عاشق نیست.

آویز قلب طلا می تواند برای نشان دادن عشق حقیقی فرزند به مادر باشد. هدیه دادن یک آویز قلب طلا می‌تواند عشق عمیق شما را به مادرتان نشان دهد و احساس بسیار زیبایی را هم ایجاد نماید.

خرید آویز قلب طلا

خرید آویز قلب طلا

خرید آویز طلای قلب

ما در گالری طلا و جواهری گارنت انواع آویز طلای قلب را موجود داریم که می توانید با توجه به بودجه خود از بین آن ها انتخاب کنید. آویز قلب با یک زنجیر طلای زیبا می تواند یک اکسسوری بسیار شیک و مینیمال یا یک هدیه بسیار زیبا باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *