مقالات

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

یکی از طرح های رایج که در طلا و جواهرات به کار می رود، انگشتر چشم نظر طلا است. نماد چشم نظر به عنوان سمبلی برای محافظت از چشم زخم است. طرح های چشم نظر در طلا و جواهرات طرفداران بسیاری دارد. البته خیلی از افراد نیز شاید به فلسفه پشت این طرح ها اعتقادی نداشته باشند و صرفا بخاطر زیبایی از آن استفاده کنند.

یکی از اکسسوری های پرطرفدار، انگشتر چشم نظر است. در این مطلب از گالری طلا و جواهری گارنت می خواهیم درباره خرید انگشتر چشم نظر با شما صحبت کنیم.

 

چشم و نظر در جواهرات نماد چیست؟

تعریفی از چشم زخم وجود دارد این است که برخی از افراد به علت موفقیت هایی که به دست می آورند مورد حسادت بقیه قرار می گیرند و این حسادت روی خوشبختی آن فرد تاثیر می‌گذارید و اتفاقات بدی برای او رخ می‌دهد.

چشم نظر اولین بار توسط بین النهرینی ها در حدود 5000 سال پیش به خط میخی بر روی لوح های گلی ثبت شد. البته نتایج برخی مطالعات تاریخی هم نشان می دهد که چشم بد ممکن است در اوایل عصر پارینه سنگی فوقانی ایجاد شده باشد.

چشم نظر نفرینی است که اعتقاد بر این است که توسط یک تابش خیره کننده از چشم بدخواهانه ایجاد می شود که معمولاً به سمت شخصی ناآگاه به آن است. بسیاری از فرهنگ ها بر این باورند که دریافت چشم بد باعث بدبختی، بدشانسی یا آسیب می شود. اینکه آیا واقعا این موضوع صحت دارد یا خیر قطعا خارج از بحث ما است.

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

انگشتر چشم نظر طلا

همان طور که گفتیم یکی از انواع طلا و جواهرات که طرح چشم نظر برای ساخت آن بسیار رایج است، انگشتر است. انگشتر چشم نظر در رنگ های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن ها معانی خاصی دارند که در ادامه به صورت مختصر درباره آن ها صحبت می کنیم.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ آبی:
آبی رنگ سنتی برای سرنوشت (کارما) خوب و انرژی‌های مثبت مانند انگیزه، تعهد خلاقیت و محافظت در برابر چشم زخم است.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ آبی روشن:
آبی روشن رنگ آسمان است. این رنگ نماد حقیقت و گسترش افق دید شما و محافظت مستقیم در برابر چشم زخم است. چشم نظر با رنگ آبی نسبت به سایر رنگ ها طرفداران بیشتری دارد.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ طلایی یا زرد:
طلایی یا زرد رنگ خورشید است. این رنگ نمادی از انرژی، توانایی و قدرت برای غلبه بر مسائل مربوط به سلامت است. همچنین به تمرکز بیشتر شما نیز کمک می‌کند.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ نارنجی:
رنگ نارنجی با افزایش شادی و خلاقیت همراه است و به شما کمک می کند تا احساس سرزندگی داشته باشید.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ قرمز:
قرمز رنگ آتش است. قرمز به شما انرژی، قدرت و شجاعت بیشتری به شما می‌دهد و از شما محافظت می‌کند. رنگ قرمز در نماد چشم و نظر، به شما قدرت می‌دهد تا با اضطراب‌های زندگی مقابله کنید.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ صورتی:
رنگ آرام صورتی از روابط دوستی شما در برابر چشم بد محافظت می‌کند. این رنگ رضایت و آرامش را نیز بیشتر می‌کند.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ سبز:
سبز رنگ زمین است و شما را تشویق می‌کند تا با دنبال کردن ایده‌های جدید و موفقیت از طریق تعادل و شکرگزاری از زندگی خود لذت ببرید.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ بنفش:
رنگ بنفش به شما کمک می‌کند تا با برداشتن موانع، تعادل بیشتری در زندگی داشته باشید.

 

انگشتر چشم نظر با رنگ سفید:
رنگ سفید در زیورآلات چشم و نظر، فرصت شروع فعالیت‌های جدید در زندگی را به همراه دارد.

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

انگشتر چشم نظر طلا و انواع آن

خرید انگشتر چشم نظر طلا برای کادو

انگشترهای چشم نظر با توجه به وزنی که دارند برای هدیه دادن بسیار مناسب هستند. شما می توانید به عزیزان خود در مناسبت های مختلف با خرید این انگشترها یک یادگاری ارزشمند بدهید. ما در گالری طلا و جواهری گارنت انواع مختلف انگشترهای چشم نظر طلا را با قیمت مناسب برای شما عزیزان موجود کرده ایم. می توانید در کنار محصولات سایت از پیج اینستاگرام ما هم دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *